فرم ورود  مشتری و بازاریاب به سيستم

 
 

  امروز: سه شنبه 14/5/1399  ساعت: 9:28:49    

به سایت دلفین (فروشگاه اینترنتی دلفین) خوش آمدید.

سایت دلفین یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت دلفین به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. دلفین برای شما و در خدمت شماست.


بازاریابی و کسب درآمد

آیا می دانید کار در سایت 2lfin چقدر آسان است؟ آیا می دانید کاربران زیادی در سایت 2lfin با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک کسب و کار خوب و معقول هستند؟ فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش همکاری در فروش(بازاریابی) ثبت نام کنید و محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید.


خرید محصولات موجود در سایت

برای یافتن محصول مورد علاقه خود جهت خرید به این قسمت وارد شوید. شما می توانید از میان صدها محصول ویژه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. پس از یافتن محصول مورد نظر خود، فرم سفارش آن را پر کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.


فروشندگان

در سایت دولفین بازاریابهاي زيادي در جستجوی مشتری برای محصولات شما هستند و سود شما را چند برابر خواهند کرد. ثبت نام در بخش فروشندگان و ثبت محصولات، بسیار ساده و سریع می باشد و به صورت كاملا رايگان انجام می گیرد.


ثبت سایت شما در فهرست سایتهای ایرانی

شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ 2lfin ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.


فرصت استثنایی: روز 21/1/1396 300 هزار تومان به بهترین بازاریاب محصولات eshopco,sorena,novinshop,mokamel  اهدا می شود.

 

مسابقه عیدانه سایت دلفین::به بازاریابانی که طی مدت یک ماه از تاریخ 20 اسفند تا 21 فرودین بیشترین درآمد را از لینک های اختصاصی خود داشته باشند به ترتیب به نفر اول مبلغ 300 هزار تومان نفر دوم 200 هزار تومان و نفر سوم 100 هزار تومان پاداش تعلق می گیرد. با آرزوی سالی خوش و موفقیت برای شما

بهترین بازاریابهای این مسابقه و پورسانت حاصل از فروش آنها به ریال تا این لحظه: امجد امجد(1570800)  سحر صداقت(1081800)  بازاریاب آزمایشی(1063500)  بازاریاب بازاریاب(514500)  ابوالفضل چ(473400)  

 

 

   

مشاهده سایر محصولات [eshopco] [sorena] [novinshop] [mokamel]

 

سایر محصولات سایت

 

©1399 2lfin